Pendik Çatı Ustası

ileustasi

Pendik Çatı Ustası

Maltepe Çatı Tamiratı, Kiremit Aktarma, Çatı Oluk Sistemleri ve Maltepe Çatı ustası ile aklınıza gelen herşeyi itina ile yapıyoruz. Maltepe Çatı Yenileme olarak bilinen ustalarımız ile Maltepe’da Sizlere hizmet vermekteyiz. Çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Binayı yağış ve diğer atmosfer etkilerinden (sıcak, soğuk, rüzgar) korur.

Çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Çatı tamiri işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı değerlendirilmeli eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile değiştirilmelidir. Taşıyıcı kısım, malzemeye (ahşap, çelik, betonarme) çatı eğimi, kaplama malzemelerinin cinsine, ağırlığına ve yüke bağlıdı

Maltepe Çatıcı

Çatılardan ısı geçişi toplam kayıp içerisinde %25’ i bulmaktadır. Maltepe Çatıcı bu oran ısıtma ve soğutma giderlerini gereksiz arttırdığı gibi hem biyolojik konforu olumsuz etkilemekte, hem de ısıtma ve soğutmada dolaylı ve dolaysız olarak atmosfer, fosil yakıt atıkları ile kirletilmektedir. Binalar için son derece önemli olan çatıların bakım ve tamiri için gereken hassasiyet gösterildiği takdirde, çatı sistemlerinden maksimum verim alınabilmektedir.

Maltepe OLUK VE ÇATI TAMİR USTASI

Uzun yıllar Oluk İmalatı ve Çatı Sistemleri sektöründe bulunan firmamız; Oluk İmalatı, oluk tadilatı, oluk montajı, çatı yapımı, çatı tadilatı, kiremit aktarma, yalıtım membran sistemleri hizmetini sunmaktadır.

Sektörün aranılan firması olan Maltepe Oluk ve Çatı Sistemleri daima gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sektörüne en kaliteli ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Oluk ve Çatı alanında kaliteli hizmet veren firmamız, müşterilerinin güvenini kazanan firmamız, sektöre büyük katkılar sağlamaya devam etmektedir.

Maltepe Çatı Membranı

Maltepe çatı membran ustası çatınız aktığında membrana ihtiyaç duyduğunuzda ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için bizi arayın. Uygun fiyatlarımız ve birinci sınıf malzeme kullanımı ile çatınızı kısa sürede yenileyelim.

Maltepe Kiremit Aktarma

Kiremit çatılarda su sızıntısı olduğunda kiremitlerin sırası ile tümü temizlenmek sureti ile kaldırılarak kiremit altına çatı örtüsü döşenmesine kiremit çatı aktarımı denir.

  • Kiremit aktarımı çatı örtüsü yenilenmesi için
  • Kiremit aktarımı çatı örtüsü konulması için
  • Kiremit aktarımı kiremitlerin düzeltilmesi için

Yukarıda bahsi geçen çatı aktarımı için olası sebepleri sizlerle paylaştık eğer bize ulaşmak isterseniz mail atabilir yada telefon dan arabilirsiniz.

Ata mesleğimiz olan inşaat sektöründe 20 yıldır hizmet vermekteyiz. 10 yıldır Maltepe ‘da çatı yapımı tadilatı izolasyonu ve benzeri alanlarda hizmet etmekteyiz siz değerli müşterilerimize uzman ekip kaliteli malzeme ve dürüstlük ilkeleri ile hizmet vermekten mutluluk duyarız 0536 837 34 65

1 GÜNDE Maltepe ‘DA ÇATI HİZMETİ YENİLEME

Maltepe Çatı ve Kiremit konusunda lider olan firmamız ile başta Maltepe çatı tamiratı, kiremit aktarma, ısı yalıtım, oluk tamiratı, çatı izolasyonu, osb çatı uygulaması gibi uygulamaların yanında demir doğrama hizmetimizde vardır.

%100 Memnuniyet

Maltepe Yağmur Olukları Ustası

Yağmur Oluğu ve Ek Parçaları değişik hava koşullarına dayanım gösterebilmesi için plastikleştirici katılmamış PVC hammaddesinden üretilmektedir ve insan sağlığına etkisi yoktur. Yağmur Oluğu ve Ek parçaları TS EN 607 standardına göre üretilmektedir.

Avantajları:
– Dayanıklı PVC hammaddesinden yapılmıştır.
– Soyulma yapmaz.
– Hafifliği sayesinde kolay ve hızlı taşıma ve döşeme sağlar.
– Contalı bağlantısı sayesinde sızdırma yapmaz.

Yazar hakkında

ustasi administrator

Bir cevap yazın